MALATYA UZMAN ÖZEL DİREKSİYON & TRAFİK EĞİTİMİ malatya özel direksiyon dersi,malatya özel direksiyon kursu fiyatları,malatya özel direksiyon ve trafik eğitimi,malatya direksiyon kursu,malatya özel direksiyon kursu bayandan,direksiyonkursufiyatları
HAKKIMIZDA

Tecrübeli Profesyonel Eğitmen Kadromuz İle Güvenilir Ve En İyi Hizmet Veren Ekip Olma Anlayışıyla; Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite İle Birlikte Zamanındalık İlkerinden Ödün Vermeden Ülke Ve Dünya Standartlarına Uygun Olarak Hizmet Sunmaktayız.
 
Hizmet Kalitesi Ve Bunun İle Bağlantılı Olarak Müşteri Memnuniyeti Arttırmaya Yönelik Çalışmalarımız Sürekli Olarak Devam Etmektedir. Teknolojinin Katkıları İle Siz Değerleri Müşterilerimize Her Noktada Sorunlarınızı Giderme Ve Destek Olmak İçin Durmaksızın Çalışıyoruz.

Referanslarımız ;

-15 Yıllık Deneyim , Bilgi , Birikim , Tecrübe İle 7 İlde 30 Lüks Araç Filomuzla + Profesyonel 25 Kişilik Diplomalı , MEB Onaylı Direksiyon Eğitmen Sertifikalı Eğitmenlerimizle Trafiğe Çıkmak İçin Hazırlanan , Ehliyet Sahibi Olmak İçin Direksiyon Sınavına Hazırlanan Binlerce Sürücü Adaylarımızın Bizlerden Almış Olduğu Eğitimlerle Trafiğe Çıkardığımız Bincelerce Sürücülerimiz Bizlerin (MALATYA ÖZEL DİREKSİYON & TRAFİK EĞİTİMİ)'nin En Büyük Referansıdır.

 

 

Uzman Özel Direksiyon Ve Trafik Eğitimi ;
Temel Sürüş Teknikleri
Basit Sürüş Teknikleri
İleri Sürüş Teknikleri
Profesyonel Sürüş Teknikleri

 


Bir Dersimiz En Az 2 Saatten Oluşmaktadır.
Dersimiz Siz Direksiyona Geçtikten İtibaren Başlar.
2 saat boyunca kilometre sınırı yakıt sınırı güzergah sınırı olmadan sürüş yaparak hem Direksiyon hemde Trafik Eğitimi almış olacaksınız.

Sizlerden ekstra yakıt ücreti talep edilmemektedir.

1 saat Direksiyon Ve Trafik Eğitimimiz = Fiyat İçin İrtibata Geçiniz...

 

1 Dersimiz 2 saaten Oluşmaktadır.

Size Uygun Gün , Saat Ve Ayrıntılı Bilgi İçin Aramanız Yeterli.

Güvenli Sürüş İçin , Güvenli Sürüş Eğitimi...

 

 

 

15 Yıllık

Deneyim , Tecrübe ,

Bilgi ,

Birikim İle... ///

 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
erkan karadaş
serkan hoca gerçekten işini severek yapan ve araba sürmeyi hem öğreten hemde sevdiren bir eğitmen kendisi a dan z ye her şeyi öğretip bizleri trafiğe tam hazır hale getirebilecek kapasitede olup yapan biri tereddütsüz 1 numara.
Erkan karadaş
Serkan hoca işini iyi yapan sakin ve sogukkanlı gerçekten iyi bir eğitmen sayesinde trafik korku sunu yenip iyi bir şoför olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum tereddütsüz 1 numara.
Gerekli Linkler

 
Takvim

 
Online
 
Hava Durumu

 
KURUMSAL LOGOMUZ